| Artikelnummer: | PCA21101 |
| Levertijd: |
De PCA Skin Facial Wash 200ml is een verfrissende reinigingsgel op basis van huidvriendelijke AHA’s en Aloë Vera gel die make-up, overtollig talg en overige onzuiverheden op effectieve wijze verwijdert. Dankzij de milde maar krachtige formule wordt de huid grondig gereinigd zonder het natuurlijke vochtgehalte aan te tasten.
De formule bevat verzorgende ingrediënten zoals Aloë Vera en allantoin die de huid helpen kalmeren en verzachten. Daarnaast zorgen de AHA’s en melkzuur (lactic acid) voor een milde exfoliatie waardoor dode huidcellen worden verwijderd en de huid fris, glad en stralend oogt. Tegelijkertijd helpt de cleanser de pH-waarde van de huid in balans te brengen, waardoor de huid soepel en comfortabel aanvoelt na iedere reiniging.
Deze zachte schuimende cleanser is geschikt voor dagelijks gebruik en ideaal voor de normale, gemengde, vette en gevoelige huid.
Breng een kleine hoeveelheid aan op een vochtige huid en masseer zachtjes in met ronddraaiende bewegingen. Spoel vervolgens af met lauwwarm water. Gebruik ’s ochtends en ’s avonds voor een optimaal resultaat.
Bestel daar nu met 10% korting via code NEW2020